plakat wayne wantaProfesor Wayne Wanta będzie gościem Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW. 17 października o godz. 12.00, w Sali Kolumnowej budynku przy ul. Bednarskiej 2/4, medioznawca wygłosi wykład "Trump’s Troublesome Twitter Tweets: Alternative Facts and Mass Comm Theory".

O wykładzie

Medialne działania Prezydenta Stanów Zjednoczonych stanowią wyzwania dla mediów. Donald Trump przekazuje swoje wiadomości bezpośrednio opinii publicznej za pośrednictwem Twittera, co powoduje frustracje wśród mediów tradycyjnych. Te nowe relacje medialne można objaśniać przez pryzmat kilku teorii komunikacji.

Biogram

Wayne Wanta - profesor na Wydziale Dziennikarstwa Uniwersytetu Floryda. Były prezydent Stowarzyszenia Edukacji w Dziennikarstwie i Komunikacji Masowej, które dwukrotnie reprezentował podczas Kongresu Edukacji Dziennikarstwa Światowego. Prowadził wykłady i prezentował prace w ponad 40 krajach. Autor ponad 180 artykułów badawczych i 8 książek. Pracuje w redakcjach dziewięciu czasopism.

Program wydarzenia:

• 11.30 – 11.45 Rejestracja uczestników
  • 12.00 – 12.10 Powitanie uczestników i przedstawienie profesora
  • 12.10 – 14.00 Wykład "Trump’s Troublesome Twitter Tweets: Alternative Facts and Mass Comm Theory" - Wayne Wanta
  • 14.00 – 14.30 Sesja pytań uczestników i odpowiedzi
  • 14.30 – 14.45 Zakończenie wykładu

Jak wziąć udział:

• Wypełnij poprawnie formularz
  • Czekaj na potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia
  • Bądź z nami 17 października o godz. 12.00, w Sali Kolumnowej budynku przy ul. Bednarskiej 2/4

KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ - UWAGA LICZBA MIEJSC OGRANICZONA