b_300px_0_16777215_00_images_banner-seminarium.jpgLaboratorium Badań Medioznawczych zorganizowało inspirujące międzynarodowe seminarium naukowe o nazwie "The World of Media Transition". Wydarzenie obfitowało w interesujące dyskusje i ciekawe prezentacje na temat różnorodnych zagadnień związanych z mediami.
Mieliśmy wspaniały skład prelegentów, którzy podzielili się swoją wiedzą na temat przełomowych tematów.

Seminarium prowadził i moderował dr hab. Tomasz Gackowski, prof. UW. 

  • Prof. Jacek Gwizdka z Uniwersytetu Teksasu w Austin oświecił nas neurofizjologicznymi dowodami, dostarczając głębokiego zrozumienia interakcji człowiek-informacja.
  • Prof. Caja Thimm z Uniwersytetu w Bonn przedstawiała perspektywy rewolucji sztucznej inteligencji, eksplorując osobistą autonomię oraz (nie)zaufanie w systemach opartych na AI skoncentrowanych na człowieku.
  • Prof. Betul Czerkawski z Uniwersytetu w Arizonie połączyła teorię z praktyką, prezentując potencjał technologii rzeczywistości mieszanej w projektowaniu instrukcyjnym.
  • Dr hab. Piotr Siuda, prof. UKW przedstawił wnikliwe sprawozdanie z projektu dotyczącego mediów sportowych i e-sportowych podczas pandemii COVID-19.
  • Dr Karolina Brylska, dr hab. Anna Mierzecka i Adam Balcerzak z Uniwersytetu Warszawskiego podzielili się doświadczeniami z projektów realizowanych przez LBM.

Dołącz do listy mailingowej

Subskrybuj

 

Deklaracja dostępności