BRZapraszamy do lektury najnowszego raportu badaczy Laboratorium Badań Medioznawczych UW. Tym razem pod lupą znalazła się aplikacja BiznesRadar.pl. Publikacja jest efektem badania, które odbyło się w dniach 2-9 listopada 2016 roku w Laboratorium Badań Medioznawczych UW.

Donald Trump a sprawa polska okładkaZapraszamy do lektury najnowszego raportu badaczy Laboratorium Badań Medioznawczych UW. Badanie sondażowe, którego efektem jest publikacja, miało pomóc odpowiedzieć na pytanie o to, co Polacy sądzą na temat wizyty prezydenta USA Donalda Trumpa w Polsce oraz jak oceniają sposób prezentowania amerykańskiego przywódcy w polskich mediach in gremio

Untitled 2W dniu dzisiejszym podczas seminarium zorganizowanego przez Laboratorium Badań Medioznawczych UW światło dzienne ujrzały trzy raporty badawcze. W czasie konferencji, która odbyła się w sali Kolumnowej na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii, członkowie zespołu analitycznego LBM UW zaprezentowali wnioski z niemal dwuletnich prac badawczych.